Malování interiérů a fasád

Provádíme profesionálně malířské práce a to jak interiérů tak exteriérů. Vymalujeme Váš byt či dům moderními barvami, podle Vašeho přání. Budete se tak cítit doma útulně, příjemně a nové barvy navodí pocit čistoty a novoty.

U fasády opravíme trhliny, naneseme nový materiál a natřeme Vaši fasádu barvami, jaké si budete přát. Váš dům dostane nový atraktivnější vzhled.

Pro dlouhotrvající ochranu fasády pracujeme s energeticky úspornými nátěrovými hmotami nové generace - termonátěry. Jsou ideální na sanaci betonu panelových domů a na zateplování.

Použití termonátěrů je:

  • ekonomicky šetrnější
  • odolné proti klimatickým podmínkám
  • odráží a zároveň pohlcuje teplo
  • nenáročné na údržbu
  • zajišťuje ochranu proti plísním

Termonátěry výrazně uspoří tepelnou energii o více jak 20%. Jejich předností je rovněž zabránění srážení vodních par na povrchu stěn a tím zamezení vzniku nepříjemných plísní.

Úspora energie s termonátěry.

O společnosti

Zabýváme se zhotovováním zednických prací v Praze se specializací a zaměřením na stavební práce sepeciálně na stavbu silnic a dálníc. Dále běžné stavební práce, opravy a rekonstrukce v bytové a průmyslové výstavbě, zateplení objektů, nátěry fasád a konstrukcí za použití horolezecké techniky nebo lešení.

Akce a novinky

Zajímavé odkazy

Kontakty

ITSTAV.Pater s.r.o.
IČ: 24303178
Dopravní 500/9
104 00, Praha 10 - Uhříněves
Tel.: +420 775 777 748
E-mail: info@pater-vyskoveprace.cz
E-mail: itstav-projekty@seunam.cz