Spárování panelových domů

Provádíme spárování panelových domů a izolace mezipanelových spár. Je to nejjednodušší forma, která zamezení průniku povětrnostních vlivů do obvodového pláště panelových domů. Při spárování nepotřebujeme lešení, pro práci využíváme horolezeckou techniku.

Tento způsob opravy provádíme většinou u novějších panelových domů využívající tzv. sendvičové panely, které v sobě již mají dostatečnou izolaci a tudíž se nevyplatí celý objekt zateplovat. Dále domy v havarijním stavu, které jsou vhodné pro tento způsob opravy.

Kompletně odstraníme a vyčistíme staré spáry a vyplníme polyuretanovou pěnou s tepelně izolačními vlastnostmi. Využíváme moderních technologií a doporučených technologických postupů od renomovaných firem.

O společnosti

Zabýváme se zhotovováním zednických prací v Praze se specializací a zaměřením na stavební práce sepeciálně na stavbu silnic a dálníc. Dále běžné stavební práce, opravy a rekonstrukce v bytové a průmyslové výstavbě, zateplení objektů, nátěry fasád a konstrukcí za použití horolezecké techniky nebo lešení.

Akce a novinky

Zajímavé odkazy

Kontakty

ITSTAV.Pater s.r.o.
IČ: 24303178
Dopravní 500/9
104 00, Praha 10 - Uhříněves
Tel.: +420 775 777 748
E-mail: info@pater-vyskoveprace.cz
E-mail: itstav-projekty@seunam.cz